45 000 €
474 €/m²
Property 35201 photo 1
Property 35201 photo 2
Property 35201 photo 3
Property 35201 photo 4
Property 35201 photo 5
Property 35201 photo 6
Property 35201 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 95 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56863
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
45 000 € 473 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35201
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
60 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41842
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
60 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45699
  • ფართი 32 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
56 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43715
  • ფართი 52 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
58 000 € 1657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61480
  • ფართი 35 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
42 000 € 1555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62054
  • ფართი 27 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
48 000 € 234 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56986
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
40 000 € 727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42339
  • ფართი 55 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა