Property 36097 photo 1
Property 36097 photo 2
Property 36097 photo 3
Property 36097 photo 4
Property 36097 photo 5
Property 36097 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 65 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The property is located at the area of Ampelokipi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52471
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
85 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60983
  • ფართი 42 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
75 000 € 2027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61472
  • ფართი 37 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
ინვესტიციები იყიდება
58 000 € 1657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61480
  • ფართი 35 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
89 000 € 1072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62056
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
75 000 € 1595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62058
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
95 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62070
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m
იყიდება
95 000 € 633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65934
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა