Property 43715 photo 1
Property 43715 photo 2
Property 43715 photo 3
Property 43715 photo 4
Property 43715 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1977
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 52 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის სათავსო.

Ground floor commercial space of 52 sqm for sale in the area of Amβelokipoi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44279
  • ფართი 66 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
60 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45699
  • ფართი 32 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
ინვესტიციები იყიდება
80 000 € 1951 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46232
  • ფართი 41 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
ინვესტიციები იყიდება
55 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51154
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
70 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52471
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
55 000 € 916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56863
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
48 000 € 234 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56986
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
75 000 € 2027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61472
  • ფართი 37 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
ინვესტიციები იყიდება
58 000 € 1657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61480
  • ფართი 35 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა