Property 56726 photo 1
Property 56726 photo 2
Property 56726 photo 3
Property 56726 photo 4
Property 56726 photo 5
Property 56726 photo 6
Property 56726 photo 7
Property 56726 photo 8
Property 56726 photo 9
Property 56726 photo 10
Property 56726 photo 11
Property 56726 photo 12

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 101 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 მისაღებები ოთახები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, 2 საშხაპეები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Agia Paraskevi area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65133
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
479 000 € 4650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58964
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
735 000 € 6621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64242
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 5652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64139
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
560 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53010
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
685 000 € 13173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64129
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
650 000 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56370
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60366
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 4531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65321
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60365
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა