Property 60365 photo 1
Property 60365 photo 2
Property 60365 photo 3
Property 60365 photo 4

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 105 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The apartment is located in the area of ​​Paleo Faliro

(Apartment E3)

Pre-installation of alarm and solar water heater

Delivery 12/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 6111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41930
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
624 500 € 6643 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65338
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 5154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56729
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4
იყიდება
596 000 € 6850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65343
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59703
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
597 000 € 2926 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50958
  • ფართი 204 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
485 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66050
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 1975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52316
  • ფართი 405 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
530 000 € 4491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65334
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა