Property 58964 photo 1
Property 58964 photo 2
Property 58964 photo 3
Property 58964 photo 4
Property 58964 photo 5
Property 58964 photo 6
Property 58964 photo 7
Property 58964 photo 8
Property 58964 photo 9
Property 58964 photo 10
Property 58964 photo 11
Property 58964 photo 12
Property 58964 photo 13
Property 58964 photo 14
Property 58964 photo 15
Property 58964 photo 16
Property 58964 photo 17
Property 58964 photo 18
Property 58964 photo 19
Property 58964 photo 20
Property 58964 photo 21
Property 58964 photo 22
Property 58964 photo 23

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 103 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The property will be delivered at the end of 2025!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
530 000 € 4240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65448
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60367
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
624 500 € 6643 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65338
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 3291 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57670
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
584 000 € 6790 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65344
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
426 000 € 3276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65119
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
614 000 € 6395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65339
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 5432 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58948
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 4293 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60859
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 4950 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56726
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა