Property 53010 photo 1
Property 53010 photo 2
Property 53010 photo 3
Property 53010 photo 4
Property 53010 photo 5
Property 53010 photo 6
Property 53010 photo 7
Property 53010 photo 8
Property 53010 photo 9

Details

  • რემონტის წელი: 2015
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 130 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Varkiza area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
473 000 € 4592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58956
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
597 000 € 2926 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50958
  • ფართი 204 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
685 000 € 13173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64129
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
735 000 € 6621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64242
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 4
იყიდება
498 000 € 4742 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58961
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
615 000 € 6988 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65342
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
700 000 € 4320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38732
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60364
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა