Property 60366 photo 1
Property 60366 photo 2
Property 60366 photo 3
Property 60366 photo 4

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 105 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The apartment is located in the area of ​​Paleo Faliro

(Apartment E4)

Pre-installation of alarm and solar water heater

Delivery 12/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 3813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36234
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60368
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
705 000 € 5507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65052
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
630 000 € 5478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65195
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 6896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36956
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 4
იყიდება
479 000 € 4650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58964
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
491 000 € 4676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58952
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60361
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 3508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41764
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა