Property 56370 photo 1
Property 56370 photo 2
Property 56370 photo 3
Property 56370 photo 4
Property 56370 photo 5
Property 56370 photo 6
Property 56370 photo 7
Property 56370 photo 8
Property 56370 photo 9
Property 56370 photo 10

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1973
  • რემონტის წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 135 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 140 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, 2 საკუჭნაო. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The apartment is located in the area of Piraeus (Freattida)

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 3508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41764
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 5
იყიდება
765 000 € 6270 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65770
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65133
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
800 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36714
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 4320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38732
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 5416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21909
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
624 500 € 6643 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65338
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
536 000 € 6536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65340
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა