40 000 € 35 000 €
85 €/m²
Property 56610 photo 1
Property 56610 photo 2
Property 56610 photo 3
Property 56610 photo 4
Property 56610 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 355 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 410 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
40 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37928
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19600 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32790
  • ფართი 301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
55 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65361
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
40 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37927
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19700 m
იყიდება
55 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61453
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6700 m
იყიდება
43 000 € 193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42232
  • ფართი 222 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
35 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50607
  • ფართი 264 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37123
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
58 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52387
  • ფართი 303 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
38 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47046
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა