Property 37927 photo 1
Property 37927 photo 2
Property 37927 photo 3
Property 37927 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 19700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 350 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 140 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38008
  • ფართი 915 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9200 m
იყიდება
40 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65486
  • ფართი 5664 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
50 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47006
  • ფართი 648 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
40 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37928
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19600 m
იყიდება
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56610
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32790
  • ფართი 301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
50 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50364
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
35 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50607
  • ფართი 264 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
45 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63545
  • ფართი 11138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
37 400 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64678
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m

სიახლეების დაგზავნა