კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 264 m² კრეტაზე
საბერძნეთი
კრეტა
ლასითის პრეფექტურა
ნეაპოლი
კუნალი
35 000 €
132 €/m²
ობიექტის კოდი
50607
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
264 m²
რეგიონი
კ. კრეტა
ადგილი
კუნალი (ნეაპოლი) | ლასითის პრეფექტურა (კრეტა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
1900 m
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 264 კვ.მ. in Crete.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
43 000 €
193 €/m²
სასტუმრო 222 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
42232
ფართი
222 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
44 000 €
35 €/m²
სასტუმრო 1255 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65912
ფართი
1255 m²
მანძილი ზღვიდან
2100 m
იყიდება
50 000 €
33 000 €
109 €/m²
სასტუმრო 301 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
32790
ფართი
301 m²
მანძილი ზღვიდან
550 m
იყიდება
50 000 €
38 000 €
105 €/m²
სასტუმრო 359 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
32785
ფართი
359 m²
მანძილი ზღვიდან
800 m
იყიდება
48 000 €
120 €/m²
სასტუმრო 399 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
34186
ფართი
399 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
50 000 €
108 €/m²
სასტუმრო 460 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
39460
ფართი
460 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
40 000 €
35 000 €
85 €/m²
სასტუმრო 410 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
56610
ფართი
410 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
50 000 €
45 €/m²
სასტუმრო 1100 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65413
ფართი
1100 m²
მანძილი ზღვიდან
21000 m
იყიდება
35 000 €
132 €/m²
სასტუმრო 264 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
50607
ფართი
264 m²
მანძილი ზღვიდან
1900 m
იყიდება
35 000 €
175 €/m²
სასტუმრო 200 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
37333
ფართი
200 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
Pantelis Nollas
crete@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the