Property 37928 photo 1
Property 37928 photo 2
Property 37928 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 19600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 350 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 140 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
40 000 € 177 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37983
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
42 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65911
  • ფართი 1188 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32790
  • ფართი 301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32791
  • ფართი 359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 520 m
იყიდება
55 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32259
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
55 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63352
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
40 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65486
  • ფართი 5664 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5771
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
50 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47006
  • ფართი 648 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38008
  • ფართი 915 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9200 m

სიახლეების დაგზავნა