50 000 € 33 000 €
109 €/m²
Property 32790 photo 1
Property 32790 photo 2
Property 32790 photo 3
Property 32790 photo 4
Property 32790 photo 5
Property 32790 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 550 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 301 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
54 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39458
  • ფართი 890 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
63 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64281
  • ფართი 1236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
70 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45797
  • ფართი 982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
62 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52385
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
53 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34137
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
64 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29556
  • ფართი 489 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
40 600 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37599
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56828
  • ფართი 3999 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
70 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39447
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა