Property 47046 photo 1
Property 47046 photo 2
Property 47046 photo 3
Property 47046 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • Levels: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,8 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 800 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 80 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62152
  • ფართი 385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
48 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34180
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
35 000 € 175 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37333
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37123
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
40 000 € 99 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65265
  • ფართი 402 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32790
  • ფართი 301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
54 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39458
  • ფართი 890 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
53 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34137
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
32 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50827
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
40 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37928
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19600 m

სიახლეების დაგზავნა