Property 42232 photo 1
Property 42232 photo 2
Property 42232 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 222 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 160 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19175
  • ფართი 877 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
40 000 € 177 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37983
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32791
  • ფართი 359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 520 m
იყიდება
55 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39139
  • ფართი 2108 m²
  • მანძილი ზღვიდან 29000 m
იყიდება
50 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50364
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5771
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
44 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65912
  • ფართი 1255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
60 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63360
  • ფართი 993 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
55 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61453
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6700 m

სიახლეების დაგზავნა