Property 52387 photo 1
Property 52387 photo 2
Property 52387 photo 3
Property 52387 photo 4
Property 52387 photo 5
Property 52387 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 303 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65361
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
80 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63900
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
60 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19175
  • ფართი 877 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
60 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37922
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19200 m
იყიდება
70 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64068
  • ფართი 5172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
70 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30724
  • ფართი 638 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
65 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36882
  • ფართი 5235 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
60 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42779
  • ფართი 439 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
80 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43083
  • ფართი 1116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32790
  • ფართი 301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m

სიახლეების დაგზავნა