Property 56590 photo 1
Property 56590 photo 2
Property 56590 photo 3
Property 56590 photo 4
Property 56590 photo 5
Property 56590 photo 6
Property 56590 photo 7
Property 56590 photo 8
Property 56590 photo 9
Property 56590 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 97 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Agia Paraskevi area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
535 000 € 2454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57495
  • ფართი 218 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 3762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65793
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
620 000 € 4133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65460
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 5
იყიდება
705 000 € 5507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65052
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
675 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56769
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
385 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58954
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60366
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
385 000 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58061
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60992
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
410 000 € 4939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65222
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა