Property 58061 photo 1
Property 58061 photo 2
Property 58061 photo 3
Property 58061 photo 4
Property 58061 photo 5
Property 58061 photo 6
Property 58061 photo 7
Property 58061 photo 8
Property 58061 photo 9
Property 58061 photo 10
Property 58061 photo 11
Property 58061 photo 12
Property 58061 photo 13
Property 58061 photo 14
Property 58061 photo 15
Property 58061 photo 16
Property 58061 photo 17
Property 58061 photo 18
Property 58061 photo 19
Property 58061 photo 20
Property 58061 photo 21

Details

  • აშენების წელი: 2003
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Neos Kosmos area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
417 000 € 4738 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58965
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58954
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 4268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65048
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60397
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61719
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
553 000 € 6583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65337
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3516 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61523
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 3387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66061
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 5
იყიდება
320 000 € 4266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65385
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა