Property 56769 photo 1
Property 56769 photo 2
Property 56769 photo 3
Property 56769 photo 4
Property 56769 photo 5
Property 56769 photo 6
Property 56769 photo 7
Property 56769 photo 8
Property 56769 photo 9
Property 56769 photo 10
Property 56769 photo 11
Property 56769 photo 12
Property 56769 photo 13
Property 56769 photo 14
Property 56769 photo 15
Property 56769 photo 16
Property 56769 photo 17
Property 56769 photo 18
Property 56769 photo 19

Details

  • აშენების წელი: 1989
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 14 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 180 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in Agia  Paraskevi area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 10843 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64234
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 4365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52069
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
896 000 € 8784 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56037
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60368
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
940 000 € 8173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58413
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 6393 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65771
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36714
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 4571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34147
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა