Property 60992 photo 1
Property 60992 photo 2
Property 60992 photo 3
Property 60992 photo 4
Property 60992 photo 5
Property 60992 photo 6
Property 60992 photo 7
Property 60992 photo 8
Property 60992 photo 9
Property 60992 photo 10
Property 60992 photo 11
Property 60992 photo 12
Property 60992 photo 13
Property 60992 photo 14
Property 60992 photo 15
Property 60992 photo 16
Property 60992 photo 17
Property 60992 photo 18
Property 60992 photo 19
Property 60992 photo 20
Property 60992 photo 21
Property 60992 photo 22
Property 60992 photo 23
Property 60992 photo 24
Property 60992 photo 25
Property 60992 photo 26
Property 60992 photo 27
Property 60992 photo 28
Property 60992 photo 29
Property 60992 photo 30
Property 60992 photo 31
Property 60992 photo 32
Property 60992 photo 33
Property 60992 photo 34

Details

  • სართული: ნახევრად სარდაფი
  • აშენების წელი: 1958
  • რემონტის წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 220 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The apartment is located in the Neo Heraklion area

Equipped with electrical appliances

Oak floors

In excellent condition

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
535 000 € 2454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57495
  • ფართი 218 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3883 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58949
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 3762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65793
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
426 000 € 3276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65119
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 5102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65814
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 4
იყიდება
584 000 € 6790 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65344
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 5154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56729
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4
იყიდება
475 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65939
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 5128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56728
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა