Property 58954 photo 1
Property 58954 photo 2
Property 58954 photo 3
Property 58954 photo 4
Property 58954 photo 5
Property 58954 photo 6
Property 58954 photo 7
Property 58954 photo 8
Property 58954 photo 9
Property 58954 photo 10
Property 58954 photo 11
Property 58954 photo 12
Property 58954 photo 13
Property 58954 photo 14
Property 58954 photo 15
Property 58954 photo 16
Property 58954 photo 17
Property 58954 photo 18
Property 58954 photo 19
Property 58954 photo 20
Property 58954 photo 21
Property 58954 photo 22
Property 58954 photo 23

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 84 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს

The property will be delivered at the end of 2025!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61719
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64296
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 5
იყიდება
320 000 € 4266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65385
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
410 000 € 4019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62419
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 4
იყიდება
385 000 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64140
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
426 000 € 3276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65119
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 3387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66061
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 5
იყიდება
345 000 € 3136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62550
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64942
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა