Property 19115 photo 1
Property 19115 photo 2
Property 19115 photo 3
Property 19115 photo 4
Property 19115 photo 5
Property 19115 photo 6
Property 19115 photo 7
Property 19115 photo 8
Property 19115 photo 9
Property 19115 photo 10
Property 19115 photo 11
Property 19115 photo 12
Property 19115 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 2002
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 650 000 € 1645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11497
  • ფართი 1003 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
1 600 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23067
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
1 050 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53238
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 600 000 € 3047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40591
  • ფართი 525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
1 300 000 € 3051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19115
  • ფართი 426 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 500 000 € 4807 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46897
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 860 000 € 4087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11421
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 300 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42693
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9323
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 700 000 € 2016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41086
  • ფართი 843 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m

სიახლეების დაგზავნა