Property 42693 photo 1
Property 42693 photo 2
Property 42693 photo 3
Property 42693 photo 4
Property 42693 photo 5
Property 42693 photo 6
Property 42693 photo 7
Property 42693 photo 8
Property 42693 photo 9
Property 42693 photo 10
Property 42693 photo 11
Property 42693 photo 12
Property 42693 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 1972
  • რემონტის წელი: 2018
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

There is offered for sale a residential building in the area of Ampelokipoi 

The building consists of : 

Basement storage spaces and 3 parking spaces

Ground floor1 apartment of total area 90 sq.m which has also a beautiful back yard 

1st Floor 1 apartment of 92 sq.m and 1 apartment of 69 sq.m 

2nd Floor of 1 apartment 160 sq.m

3rd Floor of 1 apartment 151 sqm. 

4th Floor of 1 apartment 125 sqm. 

5th Floor of 1 apartment 50 sq.m 

Due to the central and busy location, the property could bring to its owner high and stable income from the rent 

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 1037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3326
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9323
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 860 000 € 4087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11421
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 650 000 € 1645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11497
  • ფართი 1003 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
1 350 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14131
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 070 000 € 2341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14855
  • ფართი 457 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
1 300 000 € 3051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19115
  • ფართი 426 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 300 000 € 3975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19660
  • ფართი 327 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 200 000 € 1929 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21525
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 600 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23067
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა