1 380 000 €
2029 €/m²
Property 44026 photo 1
Property 44026 photo 2
Property 44026 photo 3
Property 44026 photo 4
Property 44026 photo 5
Property 44026 photo 6
Property 44026 photo 7
Property 44026 photo 8
Property 44026 photo 9
Property 44026 photo 10
Property 44026 photo 11
Property 44026 photo 12
Property 44026 photo 13
Property 44026 photo 14
Property 44026 photo 15
Property 44026 photo 16
Property 44026 photo 17
Property 44026 photo 18
Property 44026 photo 19
Property 44026 photo 20
Property 44026 photo 21
Property 44026 photo 22
Property 44026 photo 23
Property 44026 photo 24
Property 44026 photo 25
Property 44026 photo 26
Property 44026 photo 27
Property 44026 photo 28
Property 44026 photo 29
Property 44026 photo 30
Property 44026 photo 31
Property 44026 photo 32
Property 44026 photo 33
Property 44026 photo 34
Property 44026 photo 35
Property 44026 photo 36
Property 44026 photo 37
Property 44026 photo 38
Property 44026 photo 39
Property 44026 photo 40
Property 44026 photo 41

Details

  • აშენების წელი: 2009
  • დაშორება ზღვიდან: 4300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

There is offered for sale is a 4-storey building in the Daphne region

with a total area of 680 square meters, consisting of 3 apartments

On the first floor there is an apartment of 88 square meters. m
On the second floor is an apartment of 80 square meters. m
On the third and fourth floor there is a two-level apartment with an area of 179 square meters. m
Each apartment includes a parking and a storage space

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 1883 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33765
  • ფართი 637 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 860 000 € 4087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11421
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 200 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24415
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
1 500 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63785
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4750 m
იყიდება
1 170 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38779
  • ფართი 688 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 400 000 € 3763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33630
  • ფართი 372 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 150 000 € 2738 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36924
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 000 000 € 1816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61647
  • ფართი 1101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
1 600 000 € 1481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61717
  • ფართი 1080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14250 m
იყიდება
1 435 000 € 2050 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39124
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10500 m

სიახლეების დაგზავნა