850 000 €
1049 €/m²
Property 44408 photo 1
Property 44408 photo 2
Property 44408 photo 3
Property 44408 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
920 000 € 1869 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49129
  • ფართი 492 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
850 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36233
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
1 200 000 € 1929 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21525
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 070 000 € 2341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14855
  • ფართი 457 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
960 000 € 1411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43362
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 9
იყიდება
700 000 € 979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39752
  • ფართი 715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
800 000 € 1156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33981
  • ფართი 692 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
850 000 € 1049 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44408
  • ფართი 810 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
1 200 000 € 2608 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42118
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15400 m

სიახლეების დაგზავნა