კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 810 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ცენტრი
გალაცი
1 500 000 €
1852 €/m²
ობიექტის კოდი
56119
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
810 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | გალაცი (ათენი - ცენტრი)
Details
სართულების რაოდენობა:
6
აშენების წელი:
1970
ოთახების რაოდენობა:
13
დაშორება ზღვიდან:
16400 m
მანძილი აეროპორტამდე:
32 km
სერვისი
ლიფტი
სათავსო
სარემონტო
აღწერა
The building is located in the Galatsi area
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
1 435 000 €
2050 €/m²
შენობა 700 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
39124
ფართი
700 m²
მანძილი ზღვიდან
10500 m
იყიდება
1 300 000 €
3051 €/m²
შენობა 426 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
19115
ფართი
426 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
1 460 000 €
1000 €/m²
შენობა 1460 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
37499
ფართი
1460 m²
მანძილი ზღვიდან
16000 m
იყიდება
1 380 000 €
2029 €/m²
შენობა 680 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
44026
ფართი
680 m²
მანძილი ზღვიდან
4300 m
იყიდება
1 250 000 €
1879 €/m²
შენობა 665 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
57343
ფართი
665 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
1 700 000 €
925 €/m²
შენობა 1836 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
60954
ფართი
1836 m²
Rooms
16
იყიდება
1 300 000 €
1444 €/m²
შენობა 900 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
42693
ფართი
900 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
1 400 000 €
1037 €/m²
შენობა 1350 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
3326
ფართი
1350 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
2 000 000 €
3636 €/m²
შენობა 550 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
35593
ფართი
550 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
მოთხოვნით
შენობა 913 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
30788
ფართი
913 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the