კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 560 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ჩრდილოეთი
მარუსი
Marousi - ცენტრი
600 000 €
1071 €/m²
ობიექტის კოდი
54669
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
560 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
Marousi - ცენტრი (მარუსი) | ათენი - ჩრდილოეთი (ატიკა)
Details
აშენების წელი:
1972
დაშორება ზღვიდან:
15800 m
მანძილი აეროპორტამდე:
26 km
აღწერა
The building is located in the Marousi area
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
700 000 €
979 €/m²
შენობა 715 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
39752
ფართი
715 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
850 000 €
1049 €/m²
შენობა 810 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
44408
ფართი
810 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
750 000 €
1271 €/m²
შენობა 590 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
38100
ფართი
590 m²
მანძილი ზღვიდან
5500 m
იყიდება
680 000 €
1307 €/m²
შენობა 520 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
23146
ფართი
520 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
800 000 €
1156 €/m²
შენობა 692 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
33981
ფართი
692 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
890 000 €
1207 €/m²
შენობა 737 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
20539
ფართი
737 m²
მანძილი ზღვიდან
6500 m
იყიდება
605 000 €
1188 €/m²
შენობა 509 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
63297
ფართი
509 m²
Rooms
15
იყიდება
850 000 €
2151 €/m²
შენობა 395 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
62765
ფართი
395 m²
იყიდება
595 000 €
1116 €/m²
შენობა 533 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
42510
ფართი
533 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
490 000 €
1633 €/m²
შენობა 300 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
44763
ფართი
300 m²
მანძილი ზღვიდან
4500 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the