Property 23146 photo 1
Property 23146 photo 2
Property 23146 photo 3
Property 23146 photo 4
Property 23146 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

For sale is a 4-storey property

On the first floor there is a shop 110kv.m ceiling height 5.80m

Second and third floor each of 110sq.m.

  On the 4th floor apartment 70sq.m with a large veranda.

The property is located in the Moshato area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
595 000 € 1116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42510
  • ფართი 533 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
980 000 € 1093 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60917
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
890 000 € 1207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20539
  • ფართი 737 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
960 000 € 1411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43362
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 9
იყიდება
680 000 € 1283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58993
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
650 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47810
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
575 000 € 1513 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55862
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m
იყიდება
700 000 € 979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39752
  • ფართი 715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
570 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60941
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა