Property 44763 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1956
  • რემონტის წელი: 1990
  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

There is offered for sale of 2 storey building of 300 sqm in total
On the ground floor, there are two commercial spaces
On the first floor, there are two apartments of 90 sq m each
The property is located in the area of Dafni in the center of Athens (400 meters from the metro station of Dafni )

After a potential reconstruction , due to its ideal location , it can bring a high and stable income to it's owner

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
580 000 € 2027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37778
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
605 000 € 1188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63297
  • ფართი 509 m²
  • Rooms 15
იყიდება
575 000 € 1513 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55862
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m
იყიდება
680 000 € 1283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58993
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
441 000 € 1378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60879
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
570 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60941
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
550 000 € 1603 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52819
  • ფართი 343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
400 000 € 1454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29432
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
540 000 € 1080 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60877
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9600 m
იყიდება
635 000 € 1154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36277
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა