კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 500 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - სამხრეთი
აგიოს დიმიტრიოსი
800 000 €
1600 €/m²
ობიექტის კოდი
54626
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
500 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | აგიოს დიმიტრიოსი (ათენი - სამხრეთი)
Details
სართულების რაოდენობა:
3
აშენების წელი:
2000
ოთახების რაოდენობა:
6
Levels:
4
Bathrooms:
3
Bedrooms:
6
WCs:
3
დაშორება ზღვიდან:
4400 m
მანძილი აეროპორტამდე:
35 km
სერვისი
ლიფტი
სათავსო
ორმაგი შემინვა
ავტოფარეხი
აღწერა
The building is located in the area of Agios Dimitrios
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
850 000 €
2151 €/m²
შენობა 395 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
62765
ფართი
395 m²
იყიდება
960 000 €
2051 €/m²
შენობა 468 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
47328
ფართი
468 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
960 000 €
1411 €/m²
შენობა 680 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
43362
ფართი
680 m²
Rooms
9
იყიდება
680 000 €
1283 €/m²
შენობა 530 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
58993
ფართი
530 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
1 170 000 €
1700 €/m²
შენობა 688 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
38779
ფართი
688 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
1 150 000 €
2738 €/m²
შენობა 420 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36924
ფართი
420 m²
Rooms
9
იყიდება
750 000 €
1271 €/m²
შენობა 590 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
38100
ფართი
590 m²
მანძილი ზღვიდან
5500 m
იყიდება
890 000 €
1207 €/m²
შენობა 737 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
20539
ფართი
737 m²
მანძილი ზღვიდან
6500 m
იყიდება
695 000 €
4064 €/m²
შენობა 171 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
33171
ფართი
171 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
650 000 €
1166 €/m²
შენობა 557 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
37660
ფართი
557 m²
მანძილი ზღვიდან
8300 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the