960 000 €
1412 €/m²
Property 43362 photo 1
Property 43362 photo 2
Property 43362 photo 3
Property 43362 photo 4
Property 43362 photo 5
Property 43362 photo 6
Property 43362 photo 7
Property 43362 photo 8
Property 43362 photo 9
Property 43362 photo 10
Property 43362 photo 11
Property 43362 photo 12
Property 43362 photo 13
Property 43362 photo 14
Property 43362 photo 15
Property 43362 photo 16
Property 43362 photo 17
Property 43362 photo 18
Property 43362 photo 19
Property 43362 photo 20
Property 43362 photo 21
Property 43362 photo 22
Property 43362 photo 23
Property 43362 photo 24
Property 43362 photo 25
Property 43362 photo 26
Property 43362 photo 27
Property 43362 photo 28

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1983
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 10
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 10
  • დაშორება ზღვიდან: 22700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

Offered for a sale residential building in Nea Erithrea area, with a total surface area of 680 sq.m. .

The property consists of 3 levels:

On the ground floor: apartment 101 sq.m

First & Second floor: apartment 339sq.m.

Third floor: apartment 184sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 170 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38779
  • ფართი 688 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 070 000 € 2341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14855
  • ფართი 457 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
1 200 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24415
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
1 050 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54731
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
850 000 € 3068 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57672
  • ფართი 277 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 400 000 € 3763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33630
  • ფართი 372 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62391
  • ფართი 645 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8498 m
იყიდება
950 000 € 3006 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56358
  • ფართი 316 m²
  • Rooms 5
იყიდება
985 000 € 1970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58168
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 10
იყიდება
1 200 000 € 1883 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33765
  • ფართი 637 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა