Property 58993 photo 1
Property 58993 photo 2
Property 58993 photo 3
Property 58993 photo 4
Property 58993 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1997
  • Levels: 2
  • WCs: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

The building is located in the Drapetsona area

It has three-phase current
Structured wiring
Possibility of additional construction of 1,300 sq.m
2 shops of 125 sq.m each

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39752
  • ფართი 715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
960 000 € 1411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43362
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 9
იყიდება
960 000 € 2051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47328
  • ფართი 468 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
600 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54669
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15800 m
იყიდება
850 000 € 1057 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4943
  • ფართი 804 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
950 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12070
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 8
იყიდება
635 000 € 1154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36277
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
700 000 € 1400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37149
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
960 000 € 1399 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60875
  • ფართი 686 m²
  • მანძილი ზღვიდან 560 m
იყიდება
985 000 € 1970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58168
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 10

სიახლეების დაგზავნა