იყიდება - კომერციული ქონება 316 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი კალითეა
300 000 €
949 €/m²
Property 54466 photo 1

Details

  • წლიური: 6,53%
  • აშენების წელი: 1996
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 316 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Commercial space for sale in Kallithea .
Rented until 30/11/2030 for 19678 euros per year, per month 1640euro.

Basement area: 125.50 sq.m
First floor: 124.20 sq.m
Mezzanine: 66.35 sq.m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 3873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40579
  • ფართი 111 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
420 000 € 1372 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57040
  • ფართი 306 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
330 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22353
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
295 000 € 1638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14742
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
315 000 € 1412 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62914
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
265 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37217
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
300 000 € 949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54466
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
250 000 € 3731 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44712
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
340 000 € 2741 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42649
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა