295 000 €
1639 €/m²
Property 14742 photo 1
Property 14742 photo 2
Property 14742 photo 3
Property 14742 photo 4
Property 14742 photo 5
Property 14742 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • Levels: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 180 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 3 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის ბუხარი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is offered for sale a commercial space of total area 180 sq.m which is located in Kolonos area.The property currently is leased and operated as a restaurant with a rental amount of 1.000 euro per month 

A purchase of this property will bring to its owner a stable yearly income 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
340 000 € 2741 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42649
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
250 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16373
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
250 000 € 1879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63353
  • ფართი 133 m²
  • მანძილი ზღვიდან 135 m
იყიდება
250 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16364
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
330 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22353
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
320 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25165
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
265 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37217
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
250 000 € 3731 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44712
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
410 000 € 3660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60569
  • ფართი 112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m

სიახლეების დაგზავნა