იყიდება - კომერციული ქონება 100 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი პალაიო ფალირო
265 000 €
2650 €/m²
Property 37217 photo 1
Property 37217 photo 2
Property 37217 photo 3
Property 37217 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • რემონტის წელი: 2014
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 100 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

For sale commercial property 100m2 in Paleo Faliro.
The property is located on the ground floor and consists of a single room and a WC.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60775
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
260 000 € 846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38327
  • ფართი 307 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
330 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22353
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
250 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16364
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62403
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
250 000 € 230 000 € 696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38855
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
330 000 € 1386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26879
  • ფართი 238 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
250 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16373
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
350 000 € 2046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49506
  • ფართი 171 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა