330 000 €
1571 €/m²
Property 22353 photo 1
Property 22353 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 2014
  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 210 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

There is offered for sale commercial space  in the area of Petralona

The store is located in one of the most central streets in the area

At this period it is leased as  a  boutique  market for the sale of meat ,cheese and wine products  and the rental income   is in the amount of 1,000 per month

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
490 000 € 1335 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43947
  • ფართი 367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
450 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30241
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
410 000 € 3660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60569
  • ფართი 112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
330 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22353
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62403
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
315 000 € 2692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36257
  • ფართი 117 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
320 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25165
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45312
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა