340 000 €
2742 €/m²
Property 42649 photo 1

Details

  • წლიური: 4,71%
  • აშენების წელი: 1996
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 124 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

There is offered for sale a commercial space on the first floor of an office building in the area of Kallithea . The property includes 5 underground parking spaces. At this time, the object is rented 1350 euros per month.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30241
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
460 000 € 2044 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57037
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
480 000 € 827 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14729
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
350 000 € 2046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49506
  • ფართი 171 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
350 000 € 1489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14743
  • ფართი 235 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
280 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10218
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
420 000 € 5675 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57549
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
315 000 € 1412 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62914
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
430 000 € 3873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40579
  • ფართი 111 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45312
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა