იყიდება - კომერციული ქონება 67 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ჩრდილოეთი კიფისია
250 000 €
3731 €/m²
Property 44712 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 67 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Offered for a sale commercial space in prestigious area of Athens, in Kifisia.

The space contains: 

  • Basement level: 17 sq.m.
  • Ground level: 17 sq.m.
  • First level: 27 sq.m.

The approximate rental estimation of rental costs amounts 400 euro.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 1304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60986
  • ფართი 161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
320 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25165
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
350 000 € 1483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50066
  • ფართი 236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
350 000 € 1489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14743
  • ფართი 235 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
350 000 € 2046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49506
  • ფართი 171 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
265 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37217
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
295 000 € 1638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14742
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა