Property 53260 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1963
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 108 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეცხრე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის სათავსო. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in Platia Vathis.

Bank property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
155 000 € 2818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64864
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
174 000 € 2676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65111
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65402
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66066
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 3658 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63762
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65274
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65166
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64835
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 2022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66044
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
135 000 € 1115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57535
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა