Property 65166 photo 1
Property 65166 photo 2
Property 65166 photo 3
Property 65166 photo 4
Property 65166 photo 5
Property 65166 photo 6
Property 65166 photo 7
Property 65166 photo 8
Property 65166 photo 9
Property 65166 photo 10
Property 65166 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1967
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 65 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

---------------------------------------------

Apartment 65 sq.m.

Ymittos (Gouva)

Price: €160,000

  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Floor: 3rd
  • Year of construction: 1967
  • Year of renovation: 2025
  • Energy Class: H
  • Front-facing, Through apartment, Corner property

• Heating: Oil

The apartment is located just a 5-minute walk from Agios Ioannis metro station on Vouliagmenis Avenue and only 5 minutes on foot from Ymittos Square and Kalikopoieio. It features two air conditioning units, awnings, a brand-new kitchen countertop, extractor hood, loft storage, a new water heater, mirrors, and two large wardrobes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
137 000 € 1876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57034
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 3
იყიდება
205 000 € 2383 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63980
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
163 000 € 3622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64885
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
184 000 € 1672 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54850
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65592
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65365
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
168 000 € 2507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52296
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 2714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57534
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57843
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა