Property 58956 photo 1
Property 58956 photo 2
Property 58956 photo 3
Property 58956 photo 4
Property 58956 photo 5
Property 58956 photo 6
Property 58956 photo 7
Property 58956 photo 8
Property 58956 photo 9
Property 58956 photo 10
Property 58956 photo 11
Property 58956 photo 12
Property 58956 photo 13
Property 58956 photo 14
Property 58956 photo 15
Property 58956 photo 16
Property 58956 photo 17
Property 58956 photo 18
Property 58956 photo 19
Property 58956 photo 20
Property 58956 photo 21
Property 58956 photo 22
Property 58956 photo 23

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 103 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს

The property will be delivered at the end of 2025!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
610 000 € 5596 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64675
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60364
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 4531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65321
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 3981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60109
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 4
იყიდება
425 000 € 4086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65462
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 4
იყიდება
536 000 € 6536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65340
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 3818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59328
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 5063 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56730
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
426 000 € 3276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65119
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 7241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65475
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა