Property 58938 photo 1
Property 58938 photo 2
Property 58938 photo 3
Property 58938 photo 4
Property 58938 photo 5
Property 58938 photo 6
Property 58938 photo 7
Property 58938 photo 8
Property 58938 photo 9
Property 58938 photo 10
Property 58938 photo 11
Property 58938 photo 12
Property 58938 photo 13
Property 58938 photo 14
Property 58938 photo 15
Property 58938 photo 16
Property 58938 photo 17
Property 58938 photo 18
Property 58938 photo 19
Property 58938 photo 20
Property 58938 photo 21

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 125 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the area of Paleo Faliro

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 7936 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64113
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65133
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
960 000 € 7007 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50743
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
615 000 € 6988 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65342
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
950 000 € 7251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64741
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 6296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58341
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
930 000 € 4673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64685
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51896
  • ფართი 2630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
600 000 € 5454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57679
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
680 000 € 7157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62328
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა