Property 60364 photo 1
Property 60364 photo 2
Property 60364 photo 3
Property 60364 photo 4

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 105 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The apartment is located in the area of ​​Paleo Faliro

(Apartment E2)

Pre-installation of alarm and solar water heater

Delivery 12/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60362
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
497 000 € 4688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58947
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
675 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56769
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 5652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64139
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59703
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
491 000 € 4676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58952
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
510 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65254
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა