Property 38732 photo 1
Property 38732 photo 2
Property 38732 photo 3
Property 38732 photo 4
Property 38732 photo 5
Property 38732 photo 6
Property 38732 photo 7
Property 38732 photo 8
Property 38732 photo 9
Property 38732 photo 10
Property 38732 photo 11
Property 38732 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 2015
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 10500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 162 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The building is completely finished except for the particular apartment as the final selection of the internal components will be determined by the buyer

It features energy aluminum and crystals as well as a security door.
Other features: thermal issolation

Property transfer tax is 24%

The apartment is located in Neo Psychiko area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50894
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
705 000 € 5507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65052
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 6782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64890
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
896 000 € 8784 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56037
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 5416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21909
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
570 000 € 3877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5879
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 5
იყიდება
715 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64856
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36714
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა