იყიდება - ბინა 204 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
597 000 €
2926 €/m²
Property 50958 photo 1
Property 50958 photo 2
Property 50958 photo 3
Property 50958 photo 4
Property 50958 photo 5
  • ობიექტის კოდი 50958
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 204 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 175 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 204 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
570 000 € 3877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5879
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 5
იყიდება
624 500 € 6643 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65338
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
597 000 € 2926 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50958
  • ფართი 204 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
890 000 € 4450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62009
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60364
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 6170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36378
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 4
იყიდება
560 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53010
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 5154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56729
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4
იყიდება
584 000 € 6790 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65344
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა