Property 37922 photo 1
Property 37922 photo 2
Property 37922 photo 3
Property 37922 photo 4
Property 37922 photo 5
Property 37922 photo 6

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 19200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 350 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 140 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39870
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
55 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32259
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56375
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 57046
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32790
  • ფართი 301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
80 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52467
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
60 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56754
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
54 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39458
  • ფართი 890 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37123
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
გირჩევთ იყიდება
60 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62188
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა