Property 63900 photo 1
Property 63900 photo 2
Property 63900 photo 3
Property 63900 photo 4
Property 63900 photo 5
Property 63900 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 5000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 180 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51904
  • ფართი 4017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
65 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56832
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
78 000 € 260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42245
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 57046
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65785
  • ფართი 724 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
80 000 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47058
  • ფართი 309 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9300 m
იყიდება
95 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43342
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1010 m
იყიდება
97 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52623
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
100 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51868
  • ფართი 1525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14100 m
იყიდება
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52548
  • ფართი 2140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა