Property 30724 photo 1
Property 30724 photo 2
Property 30724 photo 3
Property 30724 photo 4
Property 30724 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 638 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 195 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56833
  • ფართი 4265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
60 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48834
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
64 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57760
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
65 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38342
  • ფართი 4005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m
იყიდება
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54330
  • ფართი 28752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
75 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42790
  • ფართი 944 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
80 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63108
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
70 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30724
  • ფართი 638 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
70 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42792
  • ფართი 9519 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
80 000 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47058
  • ფართი 309 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9300 m

სიახლეების დაგზავნა