450 000 €
2250 €/m²
Property 52053 photo 1
Property 52053 photo 2
Property 52053 photo 3
Property 52053 photo 4
Property 52053 photo 5
Property 52053 photo 6
Property 52053 photo 7
Property 52053 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1992
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 200 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in Gerakas.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52053
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 8
იყიდება
650 000 € 2719 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63576
  • ფართი 239 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1250 m
იყიდება
420 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60001
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
510 000 € 2040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65685
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 7
იყიდება
490 000 € 3202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62905
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 4
იყიდება
637 000 € 2548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28756
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 10
იყიდება
605 000 € 2630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39369
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 8
იყიდება
480 000 € 912 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37336
  • ფართი 526 m²
  • Rooms 12
იყიდება
650 000 € 4304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62910
  • ფართი 151 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა